Сергій Бабкін присвятив нову пісню від назвою «Непробивна» захисникам України та всьому українському народу, які довели всьому світові, що бажання бути вільними та волю до перемоги неможливо зламати.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«У моменти, коли мене охоплює лють, злість та ненависть до ворога, я мрію мати суперсилу. Лише одну, але таку, щоб можна було повернути життя всім, хто загинув у цій війні. Думки про це стали поштовхом до написання цієї пісні.

Руйнівна війна зробила нас сильнішими. Ми об’єдналися, ми стали єдині. Українці — світлі, добрі, щирі, відверті люди. Подорожуючи з концертами різними містами нашої країни, я вкотре ясно відчув, що Україна непробивна. Коли наші люди об’єднуються, вони стають єдиною стіною, яку не проб’є і не здолає жодне зло. Я присвячую цю пісню кожному українцю та кожному захиснику, який боронить її від ворога. Вона сповнена любові та надії на кращі дні», — зазначив співак.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська