У новому році з нами залишаються речі, які були у модні останні роки. Що можна купити прямо зараз, щоб бути в тренді як мінімум 5 років?

Звичайну білу майку. Модниці носять її на голе тіло, але якщо не дозволяє розмір грудей, самооцінка чи місце, то варто запастись нюдовим топом або бюстгальтером.

Об’ємні рукави-волани або буфи знову повертаються. Це дуже плаваючий тренд, який отримує нове життя кожні 2-5 років.

Паєтки — чим більше блиску, тим краще. Якщо на ризикові експерименти в одязі йти не хочеться, то можна розпочати з аксесуарів.

Широкі джинси з нами надовго. Їх краще не одягати з об’ємним верхом, щоб не бути схожою на картоплю. Найкраще одягати облягаючий верх чи трендовий кроп-топ чи корсет.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Бомбер, ніби знятий з хлопця, цього року — це хіт. Він може бути зі шкіри, джинсу, вовни або стьобаний.

Корсети зараз носять не лише поверх сорочок, а й надягають замість топу. Це може бути вінтажний корсет вікторіанської епохи, сучасний або навіть взятий із шухлядки зі спідньою білизною.

Тотал-демін — це те, що має спробувати кожна дівчина. Красиво виглядають образи з одного типу і кольору джинсу або різного. У моді знову і варенки, потертості та дірки.

Хороший оверсайз костюм стане паличкою-виручалочкою на всі випадки життя. Мускулінність підкреслить жіночну витонченість і надасть образу помітності.

Шкіряні вироби — це не про моду, це про класику, але останні пару років на них звертають загальну увагу. Цілком шкіряний образ — це те, що точно не залишить вас непоміченою.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська