Перша леді України Олена Зеленська розповіла про свій проект безбар’єрності на японському телебаченні. Для онлайн-зустрічі дружина українського президента обрала дуже гарний та елегантний образ.

Вона зупинила свій вибір на гарному вбранні блакитного відтінку на запах із коміром-стійкою та довгими рукавами. Образ Олена Володимирівна завершила гарною брошкою, уложила волосся в голлівудські локони, нанесла ніжний природний макіяж та одягла стримані аксесуари.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Україна має стати найкомфортнішим місцем у світі для своїх людей, які стільки пережили й переживають. Кожна вулиця, кожна будівля мають бути зручними для громадян у будь-якому фізичному стані та віці.

Розповіла японській телекомпанії, чому наші проєкти із розвитку безбар’єрного середовища, розпочаті до російського нападу, стають іще актуальнішими.

Щоб люди, які зазнали травм війни, почувалися комфортно й захищено, щоб могли повернутися до повноцінного життя, їм потрібні зручні міста, адаптовані робочі місця, реабілітація та найширші можливості. Це амбітна мета і новий виклик для наших безбар’єрних проєктів. Шанс прибрати перед людиною бар’єр, який заважає жити, – фізичний чи психологічний. Прибрати війну зі шляху. Назавжди», — зазначила перша леді.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська