Перша леді України прикрасила обкладинку жовтневого номера американського глянсового журналу Vogue. Зазвичай, сторінки видання дістаються світовим моделям чи актрисам, і вперше дружині українського президента. Олена Зеленська виглядала чудово – особливо на спільній із чоловіком світлині.

«Бути на обкладинці Vogue – велика честь і мрія багатьох успішних і заслужених людей світу. Єдине, чого всім їм бажаю, – щоб це було не через війну в їхніх країнах. А зараз я б хотіла, щоб тут, на моєму місці ви бачили кожну українку. Яка воює, волонтерить, облаштовується в таборі для вимушених переселенців, виконує свою роботу під звуки сирени, тримається в окупації. Вона має право й заслуговує на те, щоб бути на обкладинках журналів усього світу. Зараз кожна з вас, дорогі співвітчизниці, – обличчя й обкладинка нашої країни», — зазначила Олена Зеленська.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Перша леді України позувала для об’єктива відомого американського фотографа Енні Лейбовіц, яка змогла передати всю ніжність та силу Олени Зеленської, яка уособлює кожну українку.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Vogue (@voguemagazine)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська