Під час візиту до Лондона Олена Зеленська зустрілася з прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком та його дружиною Ашкатою Мурті. З пані Мурті перша леді України обговорила спільні напрями роботи, де Велика Британія може долучитися, щоб підтримати нашу країну.

«Була рада познайомитися з подружжям Сунак під час візиту до Лондона. Для мене було великою честю стати першою дружиною лідера держави, з якою пані Мурті зустрілася у своєму новому статусі», — зазначила Олена Зеленська.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Під час зустрічі багато часу дружини президентів приділили обговоренню питань освіти дітей і культурній дипломатії. Перша леді Британії із цікавістю розпитувала про подробиці книжкових проєктів. Пані Зеленська та пані Мурті домовилися підтримувати тісну взаємодію в цьому напрямку.

Перша леді України розповіла дружині прем’єр-міністра про свою Фундацію, напрями роботи та як британці можуть долучитися. Вони поговорили про наслідки обстрілів критичної інфраструктури України з боку Росії, про людей, які залишилися без світла й тепла, про лікарів, які мусять робити операції без світла.

«Це новий виклик для нашої й так перевантаженої системи охорони здоров’я. Тож співпраця з Великою Британією в медичній сфері була б для нас дуже важливою, особливо в протезуванні постраждалих від обстрілів, — зазначила Олена Зеленська. — Запросила пані Мурті до участі в нашому Саміті перших леді та джентльменів – першому і єдиному об’єднанні подружжя перших осіб, яке я заснувала торік у Києві. Цього року попри обстріли ми зібралися вдруге в іще більшому складі, щоб спланувати відновлення України».

На початку зустрічі приєднався й сам прем’єр-міністр Ріші Сунак. Тож Олена Зеленська нагоду особисто подякувати йому за все те, що Велика Британія робить для нашої країни під час російського нападу.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська