Після прощання з королевою Англії в Лондоні Олена Зеленська вирушила з візитом до США. У Нью-Йорку вона організувала черговий Саміт перших леді та джентльменів світу.

Спочатку Олена Володимірівна зустрілася з дружинами президентів Польщі та Литви – країн, які одні з перших надали беззаперечну підтримку нашій країні, яка дає відсіч російській агресії.

«З колегами та, наважуся сказати, подругами мали багато що обговорити: захист українських жінок і дітей у країнах перебування, дитячу освіту, зокрема можливість вивчати українську мову / продовжувати навчання в українських школах онлайн поряд із відвідуванням місцевих шкіл, проєкти щодо відпочинку та оздоровлення дітей і культурні ініціативи, як-от «Українська книжкова поличка», що несуть нашу літературу в кожну країну, де є наші люди», — зазначила Олена Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Потім перша леді України разом зі своїми колегами вирушила до Українського інституту Америки у Нью-Йорку, де відбувся бранч для подружжя дев’яти світових лідерів.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Сьогодні мала честь приймати подружжів президентів і прем’єр-міністрів дев’яти країн світу в Українському інституті Америки на бранчі в межах Саміту перших леді та джентльменів. Це перший такий захід у межах нашого формату співпраці. Розраховую, що ця традиція розвиватиметься.

Основна мета сьогоднішньої зустрічі – поділитися тим, чим живуть наші країни зараз, та питання, які турбують людей. Такий обмін досвідом і думками дає міцну основу для побудови майбутньої співпраці.

Я щиро вірю, що сила перших леді та джентльменів здатна покращувати світ», — підкреслила перша леді.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська