Разом із Володимиром Зеленським перша леді прибуло до Нью-Йорка для участі в заходах 78-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. Тема спільної дискусії цього року – «Відновлення довіри та глобальної солідарності». За два дні в США Олена Зеленська уже продемонструвала три чудові аутфіти.

У США 45-річна дружина українського президента прилетіла у чудовому костюмі у трендовому коричневому відтінку: штанах зі стрілками, піджаку з накладними кишенями, завершивши образ туфлями на підборах та блузою з вирізом-човником.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Для зборів Генеральної асамблеї ООН Олена Зеленська обрала чорний костюм, що складається зі штанів зі стрілками та піджака з котрастною вертикальною смугою.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Пізніше перша леді здобула нагороду за мужність із рук Хілларі та Білла Клінтона під час заключної сесії конференції Clinton Global 2023. На ній була класична спідниця-олівець та елегантна блуза з пишними рукавами, манжетами та цікавим коміром.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська