Олена Зеленська від імені українок прийняти особливу відзнаку – премію імені Джона Маккейна за лідерство у державній службі, яку всім жінкам України присудив Міжнародний безпековий форум у Галіфаксі.

У відеозверненні зі свого офісу в Київі Олена Зеленська подякувала за премію та розповіла присутнім на форумі, чим живуть зараз наші жінки. Як колишні педагоги та бізнес-леді служать у ЗСУ, а нинішні вчительки проводять уроки у бомбосховищах. Як жінки-медики рятують людей, що підриваються на мінах, а жінки-підприємиці — рятують українську економіку. Як живуть жінки в окупації й полоні.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Українські жінки щодня проживають безліч життів. І кожне з них містить трагедію війни, якої вони точно не хотіли. Проте мільйони наших жінок щодня роблять свідомий вибір: працювати, рятувати, жити – попри все.

«Ми демонструємо власну силу, допомагаючи Україні», – казав колись сенатор Маккейн. Зараз варто додати: допомагаючи Україні, світ демонструє більше ніж силу – він демонструє власну моральність, людяність і відданість людським цінностям», — зазначила перша леді України.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська