Перша дама України дала інтерв’ю виданню CNN. Для онлайн-зустрічі Олена Зеленська обрала дуже красиве та стильне вбрання.

Її вибір упав на чорний трендовий піджак, під який одягла білу сорочку, застебнуту на всі гудзики. Образ вона завершила трендовою зачіскою – низький пучок, ніжним макіяжем та актуальними аксесуарами.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Це інтерв’ю каналу CNN довелося давати, коли розбирали завали торговельного центру в Кременчуці, у який влучила російська ракета. Тож найперше говорили про нього – так, для мене це тероризм. Умисний і цинічний. І такі атаки Україна переживає щодня. Ракети скеровують у будинки мирних українців не «випадково», а спеціально. Що це, як не тероризм міжнародного масштабу?
«І як ви там тримаєтеся?» – запитала ведуча.

У перші тижні війни ми всі – і я точно – почувалися, як спринтери. Треба було відбити всі атаки, всі виклики максимально швидко. Емоції, сили й адреналін були на межі. Тепер, на п’ятий місяць війни, всі ми – люди, які біжать довшу дистанцію. Треба розподілити правильно всі сили та ресурси, щоб подолати всю відстань і перемогти. Нас має вистачити на перемогу. І нас вистачить», — зазначила Олена Зеленська.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська