«Наші жінки служать у війську. Жінки є основою волонтерського руху. Жінки виконують евакуаційну місію. Жінки складають більшість наших медиків, освітян, соцпрацівників. Що зараз витримують ці сфери, розповідати не треба. Якщо здається, що на жінках багато чого тримається, – то не здається, а так і є»,  — зазначила Олена Зеленська.

Вчора перша леді взяла участь в обговоренні Національної стратегії щодо зменшення гендерного розриву в оплаті праці на період до 2030 року.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Вона нагадала, що у 2020 році Україна приєдналася до «Партнерства Біарриц». Воно передбачає багато різних викликів зі створення рівності в країні, і один із них – це якраз зменшення розриву в оплаті праці жінок і чоловіків. На той момент він у нашій країні складав у середньому 20,4 %. І впродовж наступного року його трохи, але вдалося скоротити – до 18,6 %. На жаль, широкомасштабне російське вторгнення поставило всі починання, розвиток цілої країни, на паузу. Але тепер держава має продовжити розпочате.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

«Щоб наші героїчні жінки, на всіх фронтах, відчули рівність не лише в обов’язках і відповідальності – а ще й в можливостях і справедливості. Щоб кожна жінка, питаючи себе «чи зможу я отримувати за свою роботу справедливу і гідну винагороду?» – завжди могла впевнено відповісти собі «звісно, зможеш!» Це обов’язок держави не лише юридичний, а й моральний – щоб бути найкращою країною для кожної нашої людини», — зазначила перша леді.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська