Слідом за українською співачкою Джамалою, яка стала учасницею «Танців з зірками» у Польщі, до проекту приєдналася Оля Полякова – тільки у Грузії. Про це вона повідомила у день прем’єри першого випуску танцювального шоу.

«Вже третій тиждень поспіль, я готуюся в залі до непритомності, аби знову вийти на паркет, як інтернаціональний учасник грузинських «Танців з зірками». Неймовірні відчуття! — зазначила співачка. — Я впевнена, що у кожного свій фронт, тому перший ефір я присвячую благодійному проєкту «Незламні», аби розповісти якомога більшій кількості людей про справу, якою я живу останнім часом! Разом ми сила і нас дійсно мільйони».

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Оля Полякова у свій перший вихід на паркет танцювала вальс під хіт українського гурту «Океан Ельзи» — «Обійми». Вона була одягнена у гарну білу сукню з вишивкою, а її партнер в українську військову форму.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська