Спеціально в інтерв’ю для LIKEinUA оперна діва та культурна амбасадорка України Сусанна Чахоян відповіла на декілька не тривіальних питань. Її харизма та почуття гумору захоплюють із першої зустрічі.

Герой?

Народ України та наші Збройні сили. Це кожен, хто, ризикуючи життям або нехтуючи своїм добробутом, захищає нашу державу, рятує людей та тварин, донатить, організовує збори, платить податки. Це українські жінки, які, втрачаючи чоловіків і синів, продовжують жити та боротись, підприємці, що всупереч усьому не полишають свій бізнес в Україні, вчителька, яка під час обстрілів навчає маленьких школярів в укритті, семирічний хлопчик, який у темряві підвалу вчить на скрипці музику Баха, маленька Олександра Паскаль на танцювальному паркеті… І таких прикладів, які уособлюють у собі найкращі риси українського народу, — мільйони!

Модно/немодно?

Модно турбуватися про здоров’я, дбайливо ставитися до ресурсів природи, бути обізнаними у світі технологій та брати участь у благодійних заходах. Мені імпонує тенденція тихої розкоші, коли коштовні речі не кричать про себе. Світ стає простіший у своїй естетиці й водночас набуває більшої функціональності та концептуальності. Моє найбільше бажання — щоб у моді залишались порядність та честь, щирість і доброта!

Більше не герой?

«Перевертні». Ті, хто перевдягаються у вишиванки та прикидаються патріотами, насправді не маючи України в серці.