У Театрі Долбі у Лос-Анджелесі відбулася церемонія нагородження премії «Оскар». Джиммі Кіммел став ведучим вечора, а сама 95-та церемонія назавжди увійде в історію завдяки кільком несподіваним перемогам.

Ден Кван та Деніел Шайнерт зняли фільм, який зірвав куш на «Оскар 2023». Фільм «Все завжди і водночас» не тільки отримав статуетку за кращу картину, а й «Кращий режисер», «Найкраща жіноча роль» — Мішель Йео, «Найкраща жіноча роль другого плану» — Джеймі Лі Кертіс та «Найкращий актор другого плану» Ке Хюї Куан.

51-річний Ке Хюї Куан — це саме той хлопчик, який зіграв у фільмі «Індіана Джонс та храм долі» у 1980-х роках. Понад 30 років він чекав своєї зоряної години. Мішель Йео стала першою актрисою азіатського походження, яка завоювала статуетку «Оскар» за найкращу жіночу роль.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Джеймі Лі Кертіс виросла у зірковій родині акторів, які неодноразово були номіновані на «Оскар». За роки своєї кар’єри та ролях у багатьох фільмах їй вдалося завоювати заповітну статуетку лише у 64 роки.

А ось «Оскар» за найкращу чоловічу роль отримав зірка «Мумії» Брендан Фрейзер. Через психологічні проблеми актор на кілька років пішов з кінематографа, він пив і сильно погладшав, але зміг знайти сили повернутися. Його нова роль у фільмі «Кит» принесла йому шалений успіх та повернула любов фанатів.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська