Як відомо, усі проблеми від стресу. Американська актриса Кейлі Куоко тому живий доказ. Зірка серіалу «Бортпровідниця» зізналася, що дуже тяжко переживала розлучення і вперше звернулася за допомогою психотерапевта.

У вересні 2021 року стало відомо про те, що через три роки після весілля розлучилися Кейлі Куоко та Карл Кук.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Місяць (після розлучення) я увійшла до свого трейлера — всі мої продюсери були там. І я сказала: «Мені потрібна допомога». Було цікаво сказати це вголос», — розповіла Кейлі в інтерв’ю Variety.

«Це був один із найважчих років у моєму житті. Я вперше пішла на терапію. Я почала перед зйомками другого сезону (серіалу «Бортпровідниця»), просто тому, що мені довелося через багато чого пройти прямо перед тим, як ми почали знімати. Це було жахливо. І у мене з’явився стресовий висип, який був по всьому тілу три місяці поспіль і не зникав. У мене буквально три місяці горіла нога. Я ледве могла ходити», — розповіла актриса.

Вона знаходилася в сильній депресії, багато плакала, і намагалася відволіктися повністю занурюючись у роботу.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська