Днями відбулося відкриття нового сезону зустрічей жіночого бізнес-клубу «The One in a Million». У рамках зустрічі було презентовано календар подій на 2022 рік для резидентів клубу від засновників проєкту Лідії Філатової та Світлани Третякової.

Також на гостей чекала лекція від Тетяни Шевчук — першого гінеколога-естетиста в Україні (клініка здоров’я та краси «Grace»).

Тема її лекції звучала так: «Гормональна перебудова. Як управляти віком, здоров’ям, красою та сексуальністю».

Тетяна Шевчук є кандидатом медичних наук, лікарем-гінекологом вищої категорії, оперуючим хірургом у сфері загальної та естетичної гінекології, ендокринологом та anti-age спеціалістом.

Далі Марина Ігнатуша, лідер Wellness Еcosystem, голова Асоціації бальної еко-системи, продюсер бального сезону в Україні, прочитала гостям бранча лекцію: «Творчість як стиль життя. Бал — мультикреативний проєкт про культуру щасливого способу життя» та зібрала чималі овації залу.

Також, гості заходу продегустували оновлене меню від шеф-кухаря ресторану Армена Манукяна:

  • Домашня бурата з руколою, маринованим перцем та томатами.
  • Карпачо з лосося, авокадо та соусом севіче з цитрусовою ікрою та чилі
  • Зелений салат із бринзою, томатами та артишоками
  • Фокачо з соусом песто
  • Камамбер у мигдалі з карамельно-цитрусовою грушею
  • Лосось су-від на картопляному пюре
  • Піна з лімончелло та сорбет

Партнером заходу став бренд італійської косметики люкс та преміум-сегменту — «Muran», який піклується про шкіру голови та здоров’я вашого волосся.

Талановиті італійські біологи та трихологи, зібрали чотири найкращі різновиди водоростей світового океану та дванадцять натуральних ефірних олій, щоб створити ідеальні екологічні продукти для волосся.

Захід відбувся у ресторані італійської кухні La Fontana, що знаходиться за адресою: вулиця Московська, 31/33.