Американський режисер Джеймс Кемерон відкрився трохи про створення свого другого фільму. Чи вдасться йому повторити успіх оригінального фільму? Скільки було витрачено на створення картини? І скільки має зібрати стрічка у прокаті, щоби виробництво окупилося?

Джеймс Кемерон в інтерв’ю GQ зазначив, що фільм був «до біса дорогим», хоча певну суму і не назвав. За чутками, виробництво стрічки коштувало 250 млн доларів.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Однак режисер зізнався, що підрахував, що для того, щоб «Аватар 2» став беззбитковим, він має стати третім чи четвертим найкасовішим фільмом в історії. Найкасовішим фільмом є «Аватар», який зібрав у прокаті 2,9 млрд доларів, за ним йдуть «Месники: Фінал» — 2,7 млрд доларів, «Титанік» — з 2,1 млрд доларів, «Зоряні війни: Пробудження сили» – 2,07 млрд доларів та «Месники: Війна нескінченності» – 2,05 млрд доларів.

Тобто «Аватар 2» має зібрати понад 2 млрд доларів у світовому прокаті, інакше він може стати провалом для Disney.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська