Режисер Джеймс Кемерон вперше розповів про те, чому Леонардо Ді Капріо був близьким до того, щоб не отримати роль Джека в «Титаніку».

В інтерв’ю GQ 68-річний режисер зазначив, що молодий актор поводився дуже погано на прослуховуванні.

«Була зустріч із Лео, а потім була запланована кінопроба. Зустріч була забавною, бо під дверима зібралися всі жінки з офісу. Усі вони хотіли зустрітися з Лео. Це була істерика», — розповів Кемерон.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Перша зустріч пройшла добре, Лео всіх зачарував, тому його знову попросили прочитати роль разом із Кейт Вінслет, яку вже затвердили на роль Роуз.

«Він повернувся через пару днів, я налаштував камеру для запису. Він не знав, що проходитиме прослуховування. Він думав, що це чергова зустріч з Кейт. Я сказав: «Добре, підемо зачитаємо кілька рядків, а я запишу їх». А він сказав: «Ти маєш на увазі, що мені потрібно проходити прослуховування?» Я сказав: «Так». А він відповів: «Але я цього не роблю». Я потис йому руку і сказав: «Дякую, що прийшли». Тоді він відповів: «Почекай, почекай, почекай. Якщо я не читатиму, я не отримаю роль? Серйозно?» І я сказав: «О, так. Це величезний фільм, який займе у мене два роки життя. Я не хочу облажатися, ухваливши неправильне рішення на кастингу. Або ти читаєш роль, або не отримуєш її».

Джеймс зазначив, що Лео неохоче погодився читати:

«Отже, він входить, і вся його сутність виражає невдоволення — аж до того моменту, як я сказав: «Почали!» Потім він різко перетворився на Джека. Кейт просто загорілася, і вони розіграли сцену. Темні хмари розійшлися, і сонце промайнуло і висвітлив Джека. Я такий: «Добре. Ти той самий!»

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська