У сім’ї відомої актриси Сари Джесіки Паркер сталося лихо. Стало відомо про смерть улюбленого вітчима зірки, який практично замінив їй батька. Пол Гріффін Форст та Барбара Паркер прожили у шлюбі 54 роки.

«Наша родина з сумом повідомляє, що після несподіваної та швидкої хвороби Пол Гріффін Форст помер учора у віці 76 років. У свої останні хвилини він був оточений любов’ю своєї обожнюваної дружини Барбари та дітей, включаючи Сару Джесіку Паркер», — йдеться у заяві сім’ї.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

З батьком Сари Джессіки Барбара розлучилася, коли дівчинці було трохи більше ніж 3 років. На той момент вона мала 4 дітей. Незабаром вона вийшла заміж за Пола, який теж мав 4 дітей. Сім’я жила досить бідно, їм часто відключали електрику, та на Різдво вони відмовлялися від подарунків. Попри це, актриса з теплом згадує дитячі роки і зізнається, що ні що б їх не проміняла. Всупереч фінансовим проблемам, вітчим завжди приділяв час своїм прийомним дітям і ставився до них як до своїх.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська