Спеціально в інтерв’ю для LIKEinUA директорка SPA Sandler Wellness Center Алла Овсієнко дала рекомендації щодо догляду за собою. Хоч вже і середина літа, але пані Алла впевнена, що ще є шанс швидко підготуватися до пляжного сезону.

Почніть догляд з водної процедури. Ідеальним рішенням стане душ-масаж, оскільки він покращує кровообіг у всьому організмі, за рахунок чого активізується метаболізм і трофіка тканин, що призводить до нормалізації ваги. Також завдяки душу виводяться з організму шкідливі речовини та шлаки.

Також саме час зробити процедуру на унікальному апараті Robolex, що спрямований на корекцію фігури та омолодження тіла. Robolex — це альтернатива пластичній хірургії, що без оперативного втручання локально прибирає жирові відкладення. В апараті є колагенний лосин — це життєво необхідний структурний білок для шкіри. Коли колагенові стінові волокна розтягуються, ми втрачаємо тугор шкіри. Robolex вирішує цю проблему, надаючи потужний ліфтинговий ефект. Завдяки леполітичному лазеру він покращує метаболізм та природним шляхом виводить токсини. А вакуум покращує мікроциркуляцію.

В апараті є п’ять режимів, кожен з яких підбирається індивідуально майстром для кожного клієнта. Одна з головних переваг цієї процедури — відсутність періоду реабілітації, що гарантує комфорт і безпеку.

Також Алла рекомендує завершили beauty-ритуал масажем. Масаж – це джерело нашої молодості, стрункості, міцного здоров’я та гарного настрою. Він, безсумнівно, вважається мистецтвом лікування через дотики.

Sandler Wellness Center. Здоров’я і краса за однією адресою.
Адреса: Київ, вул. Князів Острозьких, 23
Телефон: +380 50 416 77 22