У вівторок, 11 червня, Хантер Байден був визнаний винним за всіма трьома пунктами у кримінальному процесі у Вілмінгтоні, штат Делавер.

54-річного сина американського президента Джо Байдена визнали винним у неправдивих показаннях у зв’язку з продажем вогнепальної зброї, неправдивих заявах під час операції з вогнепальною зброєю та зберіганні вогнепальної зброї, будучи споживачем наркотиків або наркоманом. Про це повідомляє NBC News.

Звинувачення стосуються 2018 року, коли Хантер мав залежність від наркотиків.

Присяжні почали засідання в понеділок (10 червня) і радилися близько трьох годин. Перша леді Джилл Байден увійшла до зали суду після оголошення рішення, а також підтримати чоловіка прийшла дружина Хантера Мелісса.

Що стосується можливого покарання за злочин, CNN повідомляє, що він може отримати до 25 років ув’язнення і буде змушений заплатити штраф у розмірі до 750 000 доларів. Але скільки Хантер вперше порушив закон, він, швидше за все, не отримає максимального покарання.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська