Володимир Третяков — саунд-продюсер, співзасновник студії Cinema Sound UA спеціально для сайту LikeinUA висвітлюватиме тему кіно, ділитиметься цікавими новинами кінематографу, кіноновинками та рецензіями на фільми. А сьогодні Володимир Третяков вшановує відомого канадського та американського актора Джима Керрі, який 17 січня відсвяткував ювілей — йому виповнилося 60 років.

Розквіт акторської кар’єри коміка припав на кінець 90-х початок 00-х років. Із замкнутого хлопчика з бідної сім’ї, якому довелося після школи мити підлоги і унітази, він став всесвітньо відомим актором, що смішив мільйони людей з різних кінців світу.

П’ять найкращих фільмів Джима Керрі

«Вічне сяйво чистого розуму»

У романтичному фільмі, що вийшов у 2004 році, Керрі зіграв з Кейт Вінслет і Кірстен Данст, показавши нового себе з акторської сторони.

Картина розповідає історію двох закоханих, які вирішують викинути один одного з голови за допомогою машини, що позбавляє від будь-яких спогадів. Але в пам’яті Джоеля все ще живі найніжніші моменти. Чим менше він пам’ятає, тим більше любить.

«Брехун, брехун»

Напевно, одна з культових комедій всіх часів, в якій Джим зіграв роль блискучого адвоката і невиправного брехуна. Після того, як син загадує на день народження бажання, щоб тато більше не брехав, у головного героя починаються проблеми не тільки на роботі, але і особистому житті.

«Маска»

Фільм 1994 року, в якому зіграла Камерон Діас і Пітер Грін, також можна занести в список кращих комедій всіх часів. Історія розповідає про Стенлі Іпкіса, в руки якого потрапляє дивовижна маска, що робить його абсолютно іншою людиною.

«Ейс Вентура»

Роль детектива з розшуку домашніх тварин зробила Джима Керрі відомим на весь світ. Обидві частини фільму настільки запали в душу глядачеві, що шанувальники досі переглядають їх.

«Брюс Всемогутній»

Одна з останніх гідних картин за участю Керрі, після чого його кар’єра пішла на спад. Керрі грає людину, яку наділили можливостями бога. Як він ними скористається? Допоможе тільки собі або іншим також?