Після виходу третього сезону серіалу «Бріджертони» для багатьох стало великим подивом, що Франческу Бріджертон зіграла зовсім інша акторка. Стало відомо чому.

Актрису, яка грає Франческу, одну з сестер Бріджертон, спочатку грала Рубі Стоукс, але в третьому сезоні її грає Ханна Додд. Роль Франчески в третьому сезоні набагато більша, ніж її роль у попередніх двох сезонах, оскільки тепер її героїня увійшла в суспільство з наміром знайти пару.

Стало відомо, що у Рубі виникли конфлікти в розкладі , які змусили її покинути проект . Її взяли в інший серіал Netflix — «Агенція «Локвуд і Ко».

«Це було непросте рішення. Але це було неймовірно бути частиною такого культурного моменту, як «Бріджертони». Універсальність акторської гри така радісна, і було щось у персонажі «Агенція «Локвуд і Ко». Я вважала Люсі дуже захоплюючою, і, отримавши таку можливість, я хотіла скористатися нею та дослідити персонажа», – розповіла Рубі Variety про те, чому вона залишила «Бріджертони».

На жаль, Netflix скасував серіал «Агенція «Локвуд і Ко» після першого сезону.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська