Повідомляється, що король Карл III планує змінити титул своєї 7-річної онучки принцеси Шарлотти, щоб вшанувати пам’ять своєї покійної матері, королеви Єлизавети II.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

За словами інсайдера в інтер’єрі Mail Online, король Англії назвати Шарлотту герцогинею Единбурзькою. Відомо, що цей титул мала принцеса Єлизавета, перш ніж стала королевою в 1952 році.

«Ведуться переговори, але сприятливим результатом для короля є те, що цей титул має дістатися принцесі Шарлотті. Це був би гідний спосіб вшанувати пам’ять королеви, яка носила титул герцогині Единбурзької, і спосіб для Його Величності вшанувати лінію спадкоємності. Становище Шарлотти має історичне значення оскільки вона є першою жінкою — членом королівської сім’ї, чиє місце в лінії наступності не поступиться її молодшому братові, тому конституційно важливо, щоб Шарлотті був присвоєний такий відповідний титул, тому що не виключено, що вона вступить на престол, якщо, наприклад, у принца Джорджа не буде дітей”, – каже королівський експерт.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська