Виглядати взимку стильно цілком реально, а для того, щоб утеплитись, не обов’язково купувати шубу з натурального хутра. До того ж натуральне хутро в сучасному світі вважається поганим тоном. Стилісти назвали чотири найстильніші речі цієї зими.

Дублянка-авіатор

Позачасова модель, яких на ринку представлена ​​безліч. Моделі на овчині добре зігріватимуть. Краще вибирати вільнішу модель, довжиною до середини стегна, у базових кольорах – чорний, коричневий, сірий.

Пальто-тедді

Так, вже котрий рік це пальто не виходить з моди. Як і раніше, його можна поєднувати з усім – спідницями, джинсами і джогерами.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Короткий пуховик

Не зовсім практична модель на холодну зиму, але тільки якщо ви багато знаходитесь на вулиці. Якщо ви пересуваєтеся на авто, то дана модель дуже практична. Обирайте об’ємні моделі із повними широкими рукавами.

Довгий пуховик

Сучасний пуховик повинен мати об’єм, повноцінні широкі рукави. У нього не повинно бути тонких прошитих смуг. Деякі моделі бувають із поясом, деякі із затяжками на поясі. У моді як моделі з каптурами, так і без.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська