Коротко і ясно — саме це можна сказати про трійку мінісеріалів, які ми внесли в наш список. Тут є все, що потрібно: сюжет, який тримає в напрузі весь час, загадки, несподівані розв’язки і активний розвиток подій. Вам не доведеться чекати роками новий сезон, щоб дізнатися, чим же закінчилася історія.

«Відіграти назад» – 6 серій

Гучний серіал з Ніколь Кідман і Г’ю Ґрантом точно не залишать байдужим любителів детективів. Відомі актори грають роль подружньої пари Грейс і Джонатана, що є прикладом для наслідування. Але все змінюється в одну мить, коли в місті знаходять труп жінки, а Джонатан безслідно зникає.

«Син» – 2 серії

Англійський психологічний трилер розповість історію благополучної сім’ї, відносини якої починають руйнуватися після того, як в місті знаходять тіло дівчини. Поки поліція шукає винного, мама підозрює в жахливому злочині власного сина.

«Мейр з Істтауна» – 7 серій

Роль самотньої жінки-детектива взяла на себе прекрасна Кейт Вінслет. Її героїня розслідує вбивство 17-річної матері-одиначки, смерть якої вона зіставляє з раніше зниклою дівчиною. В ході другої сюжетної лінії Мейр намагається впоратися з втратою сина і влаштувати своє особисте життя.