Шкіра — тренд минулого, цього і багатьох майбутніх сезонів. Купівля виробу зі шкіри або якісної екошкіри – це прекрасна інвестиція в довговічний і актуальний гардероб. Сьогодні ми вирішили розповісти, як стильно носити трендову шкіряну спідницю.

Почнемо з того, що зараз в тренді спідниці не тільки довжини міді, але і міні. Краще віддавати перевагу спідницям А-силуету, що дуже вигідно підкреслить фігуру. Довгі спідниці краще вибирати з розрізами – не тільки ззаду, а збоку і спереду, що виглядає дуже сексуально. Надягати під довгі спідниці потрібно чобітки, які трохи заходять під спідницю, щоб не було видно ділянки голих ніг.

Спідниця з сорочкою — відмінний варіант не тільки для офісу, але і побачення, вечірки або походу в ресторан. Це може бути блуза в вікторіанському стилі, сорочка під шкіру, або будь-яка інша цікаво скроєна річ.

Повністю шкіряний образ. Під спідницю зі шкіри відмінно підійдуть інші шкіряні вироби, наприклад, піджак або плащ, а також грубі черевики або високі чоботи з вільною халявою.

Шкіра з трикотажем. Немає нічого кращого, ніж гра фактур і матеріалів. Зі шкіряною спідницею буде чудово виглядати товстий светр з об’ємними косами, або  кардиган.

Не забувайте також про багатошаровість. Одягніть під шкіряну спідницю водолазку, зверху сорочку, і на завершення піджак, плащ або тренч.