В четвер, 15 вересня, відбувся концерт «Твій вихід в світ» в готелі Fairmont, де зібрались українці, які поставили перед собою мету — допомогти державі!

«Твій вихід в світ» — це вже п’ятий благодійний захід від Катерини Кропиви та Олени Ющенко в місті Києві.

Українські зірки підтримали благу справу та здивували гостей своїми виступами! Від 24 лютого вони стали голосом війни, розповідали про Україну світові, а 15 вересня підтримали концерт «Твій вихід в світ» та аукціон від Благодійного Фонду «Мамине серце»!

Серед зірок, що підтримали захід: Мохаммад Захур і Камалія, TAYANNA, Павел Зібров, Люся Каві, KISHE, Ольга Лізгунова, Андрій Підкалюк, Роман Завгороднюк, Софія Нерсесян, Поліна Дашкова, Анна Добридніва!

Ведучи вечора Ірина Келлер та Андрій Джеджула.

Крім того, у рамках концерту відбувся великий благодійний аукціон, на якому були представлені: авторська картина від третього президента України Віктора Ющенка, картина від українського художника Андрія Їжака, Krëstniy, Соні Морозюк, Дом1 студіо та унікальний годинник від бренда Louis Moinet! Спонсором годинника став Назар Бонка! А покупцем унікального патріотичного годинника стала Лідія Кобець керуюча готелю «Шале Олень».

На благодійному аукціоні було зібрано 633 тис. грн.

Всі кошти з аукціону будуть передані на потреби наших мужніх захисників: батальйону «Берлінго», Стрілкового батальйону, 75 бригади та 25 окремій повітрянодесантній бригаді.

На концерті свою колекцію від бренду Lareine представила Єлизавета Гордійчук.

Партнери заходу: Isclinical, Fantastic.you, Colorsience, Circadia, Muran, Fizi.

  • Пригощали — компанія Vinos de la luz
  • Декор — компанія Florecitas.kiev
  • Звук, світло та ефекти- Rent Baza