Daily Mail підсумовував минулий 2021 рік і підрахував вартість нарядів дружин британських принців. Скільки на свої обновки витратили Кейт Міддлтон і Меган Маркл?

Попри те, що принц Гаррі і Меган Маркл відмовилися від виконання королівських обов’язків і переїхали в США, з’явившись на публіці всього кілька разів, колишня американська актриса витратила на свої образи 58 388 фунтів стерлінгів (2,1 мільйона гривень) – на 14 тисяч фунтів (500 тисяч гривень) більше, ніж минулого року.

А ось герцогиня Кембриджська витратила за минулий рік менше, ніж її американська «колега» – 48 000 фунтів стерлінгів (1,7 мільйона гривень), і це при тому, що вона з’являлася на публіці набагато частіше Меган Маркл. Найдорожче вбрання, в якому Кейт Міддлтон виходила в світ, було золоте плаття, в якому вона блищала на прем’єрі фільму «Не час помирати» – 4 тисячі фунтів стерлінгів (майже 150 тисяч гривень).

Цього року Її Високість витратила найменшу суму на свій гардероб за 10 років шлюбу з принцом Вільямом, оскільки частіше одягала старі наряди.