У середу, 24 серпня, на території празького виставкового комплексу Výstaviště відбувся концерт, а також мітинг з нагоди Дня незалежності України. Організатором акції виступило українське посольство.

Зі сцени перед глядачами виступили українські музичні колективи, дитячий хор, празькі гурти, а також популярний український рок-гурт ТНМК.

Під час концерту збиралися гроші на допомогу армії, також гурт продав гітару та прапор з автографами.

 

«24 серпня Україна відзначатиме 31-у річницю відновлення своєї незалежності. Цього року ця світла дата збіглася з однією з найчорніших у нашій історії – 6 місяців від початку повномасштабної російської агресії, яка забрала життя тисяч українців – маленьких, дорослих і навіть ненароджених. Цього року святкування Дня незалежності стане актом єднання всіх європейців заради спільної мети – якнайшвидшої перемоги над російським окупантом. Запрошуємо долучитися до Дня незалежності України у Празі», — йшлося про захід.

 

Фото: Лідія Тромпман

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська