Відомий американський актор Тімоті Шаламе викликав фурор на Венеціанському кінофестивалі. 26-річна зірка фільму «Назви мене своїм ім’ям» вкотре приголомшив своїм андрогенним стилем.

Лауреат численних нагород, включаючи номінацію на «Оскар», BAFTA та «Золотий Глобус», підкорює не лише кінематограф, його вбрання завжди розбирають фешн-експерти.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

На прем’єрі свого нового фільму «Цілком та повністю» (англ. Bones and All) на міжнародному кінофестивалі у Венеції, Італія, Тімоті з’явився в пошитому на заказ наряді від французького бренду Haider Ackermann, який працює з актором уже не перший рік.

Він виглядав чудово в завужених червоних штанах і відповідному топі з трендовим бантом і відкритою спиною. Образ актор завершив чорними козаками та  сонцезахисними окулярами.

Мережа вже відреагувала на вихід Тімоті, зіставивши його вбрання з образом фавна з «Хронік Нарнії» у виконанні Джеймса Макевоя.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська