Учасник другого сезону українського реаліті-шоу «Холостячка», який боровся за серце Злати Огневич, повідомив, що він віддає перевагу чоловікам. Камінг-аут 37-річний дайвер Андрій Хветкевич зробив за допомогою соціальних мереж, відразу ж повідомивши про заручини зі своїм коханим із Колумбії.

Злата Огневич попрощалася з учасником після знайомства з його мамою. Жінка так сподобалася співачці, що вона не захотіла її засмучувати, якби в них з Андрієм нічого не вийшло б. А нічого б не вийшло!

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Учасник «Холостячки-2» зізнався, що довго жив за встановленими стандартами, маючи стосунки з протилежною статтю, але в якийсь момент вирішив не брехати ні собі, ні оточуючим.

«Довгий час я керувався стереотипами і не був чесним перед собою. Протягом останнього року я багато думав і розмірковував над собою, і нарешті я готовий поділитися з усіма вами своєю правдою. Я знаю, що ви мене любите, і я сподіваюся, що ви мене підтримуєте. Я знаю, що у вас можуть бути запитання (бо у мене точно були). У будь-якому випадку, я такий який є, і я вчуся приймати і любити себе.
Нещодавно він сказав «Так», і сьогодні ми їдемо у невелику відпустку до Європи, щоб відсвяткувати наше заручення та його день народження»,
— заявив Андрій Хветкевич в особистому обліковому записі в Інстаграм.

Злата Огневич підтримала колишнього претендента на її серце.

«Андрію!! Я так рада за тебе. Кохання вашій парі. Прекрасний сміливий піст! Поважаю твій вибір і щирість», — зазначила вона, зробивши перепост його публікації.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська