З російського полону було звільнено відважних українських героїв, які до останнього захищали Маріуполь. Серед них начальник патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін, «Пташка» Катерина Поліщук, а також «АЗОВці» «Редіс», «Калина» та «Волина», фотограф Дмитро «Орест» Козацький та багато інших – всього 215 героїв, включаючи 124 офіцерів.

Наших полонених міняли на російських льотчиків, взятих у полон під час контрнаступу на Харківщині та кадировців. Також відомо, що «АЗОВців» обміняли на зрадника Віктора Медведчука.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

П’ять командирів полку «АЗОВ» будуть у Туреччині до кінця бойових дій під протекцією президента Ердогана.

«Герой України Євгеній Бова. Герой України Лев Пашко. Герой України Денис Прокопенко. Дмитро Козацький – знаменитий Орест, фотограф з «Азовсталі». Микола Кущ і Костянтин Нікітенко. Катерина Поліщук (Пташка), Марʼяна Мамонова, Валентина Зубко, Яна Шумовецька, Зоряна Репецька, Анастасія Черненька.

Загалом 215 героїв.

Щойно завершився обмін. Ми повертаємо додому наших людей. Це однозначно перемога для нашої держави, для всього нашого суспільства. А головне – для 215 родин, які зможуть побачити своїх близьких у безпеці.

Ми памʼятаємо про всіх наших людей і намагаємось врятувати кожного українця. У цьому сенс України, наша сутність, цим ми відрізняємось від ворога. Ми цінуємо кожне життя! І обовʼязково зробимо все, щоб врятувати усіх, хто перебуває в російському полоні», — зазначив український президент.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська