Ще до відкриття Олімпійських ігор у Пекіні українські спортсмени встигли виступити, але, на жаль, показали не найкращий результат. Наші фігуристи втратили шанс достроково увійти до фіналу, та поборотися за олімпійські медалі у командному турнірі з фігурного катання.

А все через те, що Іван Шмуратко напередодні змагань склав позитивний тест на коронавірус і не зміг виступити з командою, через що були втрачені очки.

Командний турнір проходить у два етапи – перший пройшов до відкриття Олімпіади, а другий пройде 6 лютого. Тільки 5-ка найкращих команд опиниться у фіналі, щоб позмагатися за 1, 2 та 3 місця.

На жаль, Україна має дуже мало шансів. У танцях на льоду Олександра Назарова та Максим Нікітін посіли дев’яте місце у рейтингу за результатами першого етапу. Спортивна пара Артем Даренський та Софія Голіченко опинилися на тій самій позиції з результатом у 53,65 балів.

Таким чином, наші спортсмени достроково втратили шанси потрапити до топ-5, здобувши лише 4 очки.