Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук здобула для України чергову перемогу – золоту медаль на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики-2022 у потрійному стрибку. Також вона двічі побила рекорд сезону.

На фінальний день змагань вже у першому стрибку вона показала результат 14,81 метра – новий рекорд сезону у Європі. Після цього українка Марина Бех-Романчук лідирувала протягом усього фіналу. А в п’ятому стрибку вдруге побила рекорд сезону, стрибнувши на 15,02 метра.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

У Мережі з’явилося фото після перемоги, на якому спортсменка цілує свого чоловіка Михайла Романчука, який на тому тижні також завоював «золото» тільки на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту.

Також ще дві українські спортсменки здобули медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики-2022 – бігуньї Вікторія Ткачук та Ганни Рижикова, які здобули «срібло» та «бронзу» на 400-метровому забігу з бар’єрами.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!