Американському акторові Заку Ефрону виповнилося 35 років. Професійну кар’єру він розпочав у підлітковому віці. Багато років визнавався одним із найсексуальніших чоловіків у світі, але все різко змінилося за один рік, коли фанати не впізнали свого кумира.

З 4 років Зак почав брати участь у театральних постановках, у 15 вже з’являвся на телебаченні: «Світлячок», «Швидка допомога», «Захисник», «C.S.I.: Місце злочину Майамі», «Морська поліція: Спецвідділ» та «Все тип- топ, або Життя Зака ​​та Коді».

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Кардинально його життя змінилося у 2005 році, коли він пройшов кастинг на роль Кенні Ортега у фільмі «Класний мюзикл», а потім вийшов і другий фільм. Справжню популярність Зак отримав після виходу картини «Лак для волосся», після чого він з’явився в таких картинах, як «Я і Орсон Веллс», «Татові знову 17», «Подвійне життя Чарлі Сан-Клауда», «Щасливчик», «Сусіди. На стежці війни», «Дідусь легкої поведінки», «Весільний погром» і «Рятувальники Малібу».

Але все змінилося. Навесні 2021 року Зак Ефрон з’явився у короткому відео, і шанувальники його просто не впізнали. Відразу з’явилися чутки, що актор зробив невдалу пластичну операцію. Через рік артист розповів, що він послизнувся у власному будинку та вдарився обличчям об гранітний фонтан. Прийшовши до тями, він виявив, що в нього зламана щелепа. Через операцію у нього нібито збільшилися м’язи на обличчі і він перестав бути схожим на себе.

Публіка не повірила в те, що їм розповів Зак. Однак, попри те, що актор перестав бути схожим на себе, він активно продовжує зніматися. Тільки у 2022 році з ним вийшли три фільми: «Жага золота», «Та, що породжує вогонь» та «Пиво зі смаком дружби».

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська