Венеціанський міжнародний кінофестиваль стартував у середу, 31 серпня, світовою прем’єрою чорної комедії Ноа Баумбаха «Білий шум». Захід відвідали багато знаменитостей і навіть політиків.

На червоній доріжці з’явилися головні зірки нового хорор-муві, а саме: Адам Драйвер, Грета Гервіг та Джоді Тернер-Сміт.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Фільм оцінити прийшли також відомі особи, як актриса Джуліанна Мур, зірка «Бріджертонів» Реге-Жан Пейдж, солодка парочка Барбара Палвін та Ділан Спроус, а також американський політик Гілларі Клінтон.

Жодна гучна міжнародна подія не минає без згадки України. На відкритті Венеціанського кінофестивалю виступив президент Володимир Зеленський, щоб світ не забував про жахіття, які в незалежну державу принесла Росія.

«Історія – поза конкурсом і поза межами людяності та здорового глузду. Хоррор тривалістю не 120 хвилин, а 189 днів. 189 днів війни, яка йде в Україні і від якої нібито втомились Європа і світ. Так каже Росія. Цього хоче Росія. Примітивний сюжет у трьох актах, щоб світ зробив три драматичні помилки: звик до війни, змирився з війною, забув про війну.

Цей задум ніколи не має втілитись у життя. Найменше, що можна сьогодні зробити, а точніше не зробити, – це не мовчати, не боятися, не відвертатись, не проходити повз і не бути байдужим до війни в Україні, яку розв’язала Росія.

Ціную можливість звернутися до учасників і гостей Венеціанського кінофестивалю та розповісти про Україну, її народ і війну, яку Росія веде проти нас», — зазначив президент.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська