З 18 на 19 січня християни відзначають Щедрий вечір і Хрещення. Українські знаменитості не стали винятком, поділившись з фанатами тим, як вони відсвяткували цей день.

Деякі селебрітіз занурилися в ополонку. Наприклад, Сергій Бабкін показав своє сповнене щастям обличчя, занурившись у холодну воду.

А його дружина Сніжана поділилася абсолютно оголеним знімком. Актриса вибігла у двір і сіла на сніг після того, як гарненько розпарилася в лазні.

Колумбійський кулінар Ектор Хіменес-Браво теж вирішив приєднатися до української традиції, вперше занурившись у ополонку. Він описав свої почуття, як «тисячі кинджалів пронизують тіло».

Катя Осадча і Юрій Горбунов повеселилися в гостях у сім’ї Джуринських, де смачно їли і багато танцювали під живий виступ Олега Скрипки і групи KAZKA.

Ірина Федишин відзначила свято в сімейному колі, поділившись знімком у вишиванці з дідухом і пампухами.

Лілія Ребрик поділилася милим зимовим фото, захопившись тими, хто в цей день поринув у крижану воду.

«Христос Хрещається! Зі святом Хрещення, друзі! Нехай на душі завжди буде радісно і тепло, думки завжди будуть світлими і чистими, а бажання — сміливими і яскравими! Є серед Вас хоробреці? Хто сьогодні вже занурювався в ополонку? Діліться враженнями! Ви для мене герої! Моє шанування і захоплення! Серцем — з вами, тілом — ні «.

Серед тих, хто купався, виявилася Наталя Могилевська, яка похвалилася рідкісним фото в купальнику.