В четвер, 24 листопада, відбувся черговий благодійний захід «Твій вихід в світ» у новому закладі Boho Yosai. Попри складну ситуацію в м. Києві, відключення води, теплоенергії та світла, організаторкам — Катерині Кропиві та Олені Ющенко вдалось зібрати всіх в затишному, теплому та безпечному місці!

На гостей чекали зворушливі виступи українських зірок: Міли Нітіч, Наталії Валевської, Софії Нерсесян, гурту IL men , балету Genius та прем‘єра пісні від Кропиви «Незалежна Україна», яку вона виконала разом з гуртом Paradiz та Андрієм Нестеренко! Dj-starkov, як завжди, вразив всіх своїм музичним сетом! Олег Філішин виступив з актуальною інформацією про те, як зараз бути на плаву та не втратити свій бізнес у важких умовах!

Ведучі Володимир Такудіс та Ірина Келер представили гостям унікальні лоти.

Серед яких були: картина Світлани Феєвої, мастер клас від Григорія Решетніка, тубус от БТРК батальйону «Азов», картина Андрія Іжака, унікальни вина «Vinos de la luz», сукня від Дар‘ї Донець, картина Krestniy, Whisky Wolfburn Slava Ukraini від бренду Вина світу, бокс від Ekabeauty та ніч в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv.

Завдяки аукціону вдалось зібрати 103 тисячі гривень, щоб допомогти нашим захисникам батальйону Азов та Національній гвардії із генераторами та опалювальними приладами. Зима на фронті — це дуже важко, саме тому організаторки не планують зупинятись та вже готують нові благодійні івенти.

Також, хочеться подякувати партнерам заходу, які долучились до аукціону та зробили приємно гостям: Is clinical, Circadia, FantasticYou, Wine Gallery, Мінеральна косметика Colorescience!
Пам‘ятайте! Перемога починається з вас!

Фото /відео: Igor Vieru