Учора, 24 травня, у початковій школі міста Ювалд, в американському штаті Техас, сталася трагедія. 18-річний учень школи зайшов у будівлю та влаштував стрілянину, де перебували учні молодших класів. На сьогодні відомо про смерть 21 особи: 19 дітей віком від 6 до 10 років, однієї вчительки та ще одного дорослого.

Президент США Джо Байден виступив з емоційною промовою, засуджуючи ухвалений раніше закон про дозвіл носити зброю.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

“Я сподівався, що коли стану президентом, мені не доведеться переживати це знову, ще одну різанину. Початкова школа. Гарні, безневинні друго-, третє- і чотирикласники. Скільки малих дітей були свідками того, що сталося. Бачили, як помирають їхні друзі, ніби вони на полі битви, заради Бога… Я так втомився від цього. Думка про те, що 18-річний хлопець може зайти в магазин і купити зброю, не вкладається в голові. Навіщо комусь купувати зброю, як не вбити когось? Це просто огидно», — зазначив Джо Байден.

Відомо, що 18-річного хлопця, який вчинив напад, було застрелено на місці.

«Господь, змилуйся! Маленькі діти та їх вчителі. Вражена, зла, вбита горем», — зазначила у своєму Твіттері дружина американського президента.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!