Після підриву Каховської ГЕС російськими окупантами сталася справжня катастрофа. Десятки населених пунктів — і якщо на правому березі волонтери та рятівники проводять евакуацію, то окупанти кинули людей напризволяще.

Людям та тваринам потрібна допомога, а тому ми вирішили опублікувати пять перевірених фондів, на які ви можете задонатити. Важлива кожна копійка, навіть якщо в Вас є лише 2-5 зайвих гривень.

1. Благодійний фонд Rescue Now @rescue.now організував термінову гуманітарну місію. Волонтери фонду вже на Херсонщині, вони везуть із собою їжу, воду та теплі речі для мешканців, щоб допомогти з евакуацію.

2. Команда UAnimals @uanimals.official теж вже на Херсонщині, їхня мета — порятунок тварин. Потрібні гроші на корм, ліки, пальне, долучитися можна фінансово.

Крім того, UAnimals запустили флешмоб із пошуку житла для мешканців Херсонщини, евакуйованих із тваринами. Якщо маєте змогу прихистити людей з улюбленцями, залишайте коментарі  з хештегом #прихищузтваринами на сторінці UAnimals.

3. Гурт «Океан Ельзи» збирає кошти для ДСНС Херсона. У своїх соцмережах артисти закликають долучитися до збору на додаткові помпи для відкачування води. Гроші збирають на сторінці фонду, який працює з ДСНС.

4. Команда «Восток-SOS» @vostoksos_ua допомагає виїхати тим жителям Херсонщини, які не можуть самостійно дістатися до точок масової евакуації. Волонтери вивозитимуть самотніх людей, родини з дітьми та тваринами, а також людей з інвалідністю. І для цього потребують фінансової підтримки!

5. Zoopatrul @zoopatrul.ua збирає корм для тварин, яких вивозитимуть з постраждалих територій. Долучитися до збору можна двома способами:

— принести корм до ветеринарних клінік «Zoopatrul» у Києві, які знаходяться за адресами:
📍 Верхній Вал, 40, +38068 066 36 28
📍 Оболонська Набережна, 11, +38099 566 79 96

— задонатити за реквізитами:

💳 ПриватБанк: 5169330524257703 (ГО «ЗООПАТРУЛЬ УКРАЇНА»)
💳 Моно: 5375414132435719
💳 PayPal: zoopatrul.ua@gmail.com