Успішний український артист Дмитро Монатик один із багатьох вітчизняних артистів, які продовжили давати концерти на території Росії після подій 2014 року – анексії Криму та Донбасу. Через роки музикант зізнався, чому був зосереджений на російському ринку.

Автор величезної кількості хітів зізнався, що раніше пробитися до шоу-бізнесу в Україні було проблематично, і доводилося розпочинати зірковий шлях у РФ.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Коли я починав, то був інший шоу-бізнес та інші правила. До 2014 року, доки пісня не стане популярною в Росії, про неї в Україні мало хто знатиме. У 2014 році після Революції Гідності все почало змінюватися, але все одно звучали їхні хіти. Але вже й наші пісні тут краще сприймалися, краще за них брали на радіо», – зазначив співак.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)

«Потрібно розуміти, що там великий ринок, інші заробітки. У цьому є якась спокуса, тому що всі завжди хочуть більше і більше. Так ми, люди, влаштовані — коли чогось досягаємо, хочеться більше», — додав Дмитро Монатик.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dmitriy Monatik (@monatik_official)

При цьому музикант зазначає, що його головним мотиватором ніколи не були гроші – творчість та люди. Люди, які танцюють під його пісні – ось що найголовніше для артиста.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська