Українська стилістка та засновниця бренду Bettter Юлія Пеліпас отримала одну з найпрестижніших нагород у світі фешн-індустрії — The Fashion Awards, яку щорічно вручає Британська рада моди. Українка стала однією з лауреаток у категорії «Лідери змін. Люди» (Leaders of Change, People).

Нагороду українській дизайнерці вручив головний редактор британського Vogue Едвард Еннінфул. Отримуючи відзнаку, Юлія Пеліпас подякувала Великій Британії за підтримку та запросила всіх на майбутнє святкування перемоги в Україну.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Усі присутні тут обожнюють моду, ми займаємося нею щодня, це наша втеча від реальності й найбільша пристрасть. Я б попросила вас уявити, що ви займаєтеся тим, що любите, але без світла, води й тепла, і постійно ризикуючи бути вбитим або пораненим. Саме так працює українська індустрія моди. Ми продовжуємо випускати нові колекції, вести бізнес та навіть запускати нові бренди. Я не хочу засмучувати вас цією уявною мандрівкою, а навпаки — надихнути ще раз оцінити ваші можливості змінювати цей світ на краще за допомогою впливу, який є у кожного з вас», — промовила Юлія Пеліпас зі сцени.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська