Український президент Володимир Зеленський сьогодні прибув до Херсону — частина міста постраждала після того, як російські окупанти знищили дамбу на Каховский ГЕС. Вже два дні триває рятувальна операцію — ДСНС та волонтери рятують людей та тварин, які опинилися заручниками катастрофи.

«У Херсоні відвідав переправу, на якій здійснюється евакуація населення з підтоплених територій. Наше завдання – максимально захистити життя й допомогти людям. Дякую рятувальникам і волонтерам! Дякую всім, хто залучений до цієї роботи!» — зазначив президент.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Такой Зеленський навідався в Херсонську лікарню, яка функціонує, не дивлячись на обстріли. Туди доставили людей з затоплених місць, яким була необхідна медична допомога.

«У пункті евакуації на базі одного з медзакладів Херсона поспілкувався з нашими людьми, які постраждали внаслідок руйнування Каховської ГЕС.  Ви зараз проходите це важке випробування. Ми допоможемо, і все, що треба відновити, ми відбудуємо. Дякую вам і бажаю здоров’я. Хочу подякувати всьому персоналу медзакладу за роботу навіть під обстрілами. Ви – героїчні люди», — зазначив Зеленський.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська