Резидентки та друзі клубу The One in a Million, а також партнери журналу зібралися на презентації літнього випуску LIKEinUA, а також на after party Благодійного Віденського Балу.

Головною героїнею літньої обкладинки журналу стала Катерина Соловчук — кандидат економічних наук, дизайнерка одягу та аксесуарів бренду Solove, співзасновниця парфумерно-косметичного бренду S&T Parfums і меценат. 

Гості зібралися в ексклюзивному пляжному клубі Fenix Beach Club у центрі Києва. Гості залишаться під враженням від зони відпочинку, де кожен знайде дозвілля до смаку: басейн для любителів поніжитися під сонцем, ресторан та бар для поціновувачів виняткового гастрономічного задоволення від ресторану Fenix, а також дитяча зона для маленьких гостей. І це не кажучи про вражаючу їжу та спеціальне кальян-меню.

 

Партнерами заходу стали:

Торговий дім «Вина Світу» – всеукраїнська мережа фірмових магазинів, що є безпосереднім імпортером напоїв зі всього світу, в якості яких завжди можна бути впевненим.

Б’юті-партнер BROCARD! З цього ім’я в 1997 році почалася нова історія преміальної косметики й парфумерії в Україні. Сьогодні BROCARD – найбільша в країні парфумерно-косметична мережа в сегменті lux. Це більше 350 світових преміальних марок. Це концептуальні простори нішевої парфумерії із найбільшою колекцією авторських ароматів в Україні — 75 нішевих брендів. І це виключно і завжди тільки оригінальна продукція.

Найбільша мережа салонів краси Києва BACKSTAGE BEAUTY&REFRESH — це твоє місце відпочинку та рефрешу. Паралельні послуги у 4-6-8 рук та більше 400 професіоналів, які щодня створюють твій настрій у найближчому районі міста.

Створював атмосферу на зустрічі клубу особливий гість — співак із Маріуполя, музикант, автор пісень ЕНЛЕО (ENLEØ).

Нагадаємо, що не так давно пройшов благодійний Віденський бал, організаторами якого виступили Світлана Третякова та Лідія Філатова. На цьому заході їм вдалося зібрати більше мільйону гривень, які були спрямовані на благодійність. 

Підбиваючи підсумки Благодійного Віденського балу 2024, відбулася after party, де хореографи Arthur Murray Dance Studio порадували танцювальним номером та провели авторські майстер-класи, подарувавши масу задоволення гостям вечора. Студія є частиною найбільшої у світі 5-зіркової мережі з багаторічною історією, де були  створені хореографічні постановки до таких відомих фільмів, як “Брудні танці”, “Запах жінки” та “Потанцюємо?”

З початку повномасштабного вторгнення резидентки клубу не перестають донатити та підтримувати українську армію. На даний момент співзасновниці клубу Світлана Третякова та Лідія Філатова готуються до нового соціально-благодійного заходу, оскільки вони впевнені, що місія всіх тих, хто зараз перебуває в Україні, підтримувати тих, кому потрібна допомога.

Fenix Beach Club
Адреса вул. Андрія Верхогляда 11Б