Колишній старший радник 45-го президента США Дональда Трампа зізнався, що йому діагностували онкологічне захворювання – рак щитовидної залози. Це сталося у 2019 році, коли він працював у Білому домі.

Чоловік Іванки Трамп розповів про це у своїх мемуарах, опублікованих The New York Times.

Джаред Кушнір зізнався, що дізнався про діагноз, коли летів літаком до Техасу на відкриття фабрики Louis Vuitton. Свою хворобу він тримав у секреті від усіх, окрім своєї дружини, і не говорив навіть Дональду Трампу, котрий на той момент був президентом.

«Це була особиста проблема, не для громадського обговорення. Я нікому не говорив у Білому домі, включаючи президента», — написав Кушнір.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Зрештою, Дональд Трамп про все дізнався, і за день до операції покликав до себе в Овальний кабінет свого зятя.

«Він жестом наказав своїй команді вийти і зачинити двері. «Ти нервуєшся через операцію?» — запитав він. «Звідки ти про це знаєш?» — розповідає чоловік Іванки Трамп. — «Я президент. Я знаю все. Я розумію, що ти хочеш тримати ці речі у секреті. Я теж люблю тримати такі речі при собі. З тобою все будете гаразд. Не турбуйся  ні про що з роботою. У нас тут усе схоплено».

В результаті із зятем експрезидента все добре, але йому довелося видалити значну частину щитовидної залози.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська