З підписниками Керрі Джонсон поділилася фотографіями, які були зроблені на тому тижні. Молода дружина екс-премєра Великої Британії побувала в Марокко.

«Минулого тижня — до того, як я стала качиною мамою (!) — ми з подругою повезли дітей на кілька днів до Марокко. Ми зупинилися в маленькому пансіонаті, куди я приїжджаю вже більше 10 років, тому було дуже круто повернутися з моїми дітьми, хоча бідний Френк провів більшу частину часу в зубному пеклі. Одного вечора він виглядав настільки погано, що я мало не відвезла його до лікарні в Марракеші, я так хвилювалася. Це так важко бачити, як у маленьких дітей болить, а жодних ознак зубів немає!» — розповіла Керрі.

Стосовно качок — нещодавно в Інстаграм-сторі вона розповіла, що в неї вилупилися маленькі каченя — два з них повністю здорові, а третього Керрі має тримати весь час в руках, бо він трохи хворий. Про те, як розвивається каченя, вона розсказує в соцмережах.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська