Днями, 29 квітня, принц та принцеса Уельські відсвяткували мереживне весілля – 13 років разом.

Цю подію подружжя вирішило відзначити публікацією архівною спільною публікацією, зробленою в день їхнього одруження.

«Відзначаємо сьогодні 13 років разом», — говорить публікація.

Знайомство закоханих відбулося у Сент-Ендрюському університеті в Шотландії. Познайомившись у стінах елітного навчального закладу, Кейт та Вільям жили разом із друзями протягом кількох років.

Під час студентських канікул вони кілька разів подорожували разом, а 2003 року кохану принца було запрошено на його двадцять перший день народження.

Перші фото папараці Кейт та Вільяма як пари почали активно з’являтися у ЗМІ з 2005 року. За деякими даними, дочка екс-бортпровідників переконала принца продовжити навчання, коли він хотів відрахуватися з першого курсу. За іншою версією, Вільям залишився в університеті завдяки вмовлянням батька.

Після закінчення університету пара стала частіше з’являтися на публіці. Пропозиції руки та серця Кейт чекала близько 8 років, нарешті, дочекавшись знаменної події у 2010 році.

Весілля відбулося 29 квітня 2011 року у Вестмінстерському абатстві в Лондоні, на яке було запрошено 1900 осіб, серед яких були близькі друзі, знаменитості та політики. Королевою Великобританії Єлизаветою II молодому подружжю надано титул герцога і герцогині Кембриджських, який після того як принц Чарльз став королем, змінився на титул принца і принцеси Уельських.

З того часу подружжя щасливе разом і виховує трьох дітей. Вільям завжди стоїть поряд із дружиною, особливо зараз, коли принцеса бореться з онкологією.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська