Дім — це більше, ніж просто нічліг. Дім — це сховище історії кожної окремої родини. Ваш дім завжди особливий, він відрізняється від інших і настроєм, і оздобленням, і традиціями. Наповнюйте свій дім предметами, що будуть відображати вас, як особистість, та  створюватимуть ваші власті родинні традиції.

І в цьому допоможе мультибрендовий бутик елітного посуду, домашнього текстилю та предметів декору інтер’єру Empire Hall, де зібрані мануфактури з багатовіковою історією. Empire Hall — естети зі спільною великою мрією — відродити культурну спадщину українців та повернути інтерес до мистецтва сервірування.

Бутик представляє бренди з Європи та США, що займають лідируючі позиції на світовому ринку, пропонує як 200-річний досвід найвідоміших мануфактур, так і останні тенденції від світових лідерів на ринку.

 

Тут можна знайти вироби з білосніжної порцеляни та дзвінкого кришталю, столові прилади зі срібла і міцної сталі, домашній текстиль з натуральних тканин преміум якості, анатомічні матраци, ковдри і подушки для здорового сну — унікальна продукція найвищої якості з багатовіковою історією та культурою. Empire Hall дарує цю історію, і подає її з особливою увагою до кожного клієнта.

Чому саме Empire Hall?

  • професійне декорування — тут ви можете отримати безкоштовну візуалізацію предметів в інтер’єрі та примірку у вас вдома у компанії дизайнера;
  • команда професіоналів — серед яких декоратори, спеціалісти зі столового етикету, та консультанти, які проходять навчання за кордоном;
  • найкраща ціна — система лояльності для постійних клієнтів та справді приємні ціни на топові світові бренди;
  • власний бар — для клієнтів працює справжній бар, де можна «приміряти» порцеляну, або кришталь на себе — як вподобаний вами келих, або чайна пара сидять у ваших руках.

Історія створення

 

До 2019 року в Україні не існувало місця, де можна було б придбати преміальний посуд та декор ручної роботи в широкому асортименті тут і зараз. Тим паче не було місця, де з клієнтом поділилися би історією цих предметів та донесли культуру, етикет і традиції, що з ними пов’язані. Потреба породила рішення — створити таке місце.

 

Шлях народження Empire Hall тривав близько року. Це був рік складних перемовин з партнерами, ретельно вибору продукції для наповнення широким різноманітним асортиментом, підбору та навчання команди, народження унікального стилю та посилу.

Так, 18 травня 2019 року, відбулося довгоочікуване і гучне відкриття бутика Empire Hall у Харкові, який схвально охрестили місцем, де живе досконалість.

А вже сьогодні дім фамільних цінностей Empire Hall розташовується також у Києві і водночас здійснює свою діяльність по всій країні.

Що ви отримаєте з Empire Hall?

СТІЛ, ЯКИЙ ЗАПАМ’ЯТАЮТЬ

Бездоганно накритий стіл та красиво подані страви зададуть правильний тон вечору. Експерти Empire Hall залюбки супроводять вашу урочистість та допоможуть створити ідеальне сервірування за всіма правилами етикету. Саме тому ми наполягаємо на примірці вдома, щоб обрати найкращий посуд, що гармонійно пасуватиме вашому простору.

 

ПОДАРУНОК, ЯКИЙ ОЦІНЯТЬ

Дарувати не заради подарунка, а презентувати щось дійсно цінне — ось наша пропозиція. Подаруйте те, що стане пам’ятним символом вашої уваги! В Empire Hall ви знайдете безліч варіантів для подарунка: фарфорові сети та набори столових приладів, кришталеві келихи, вази та свічники, унікальні скульптури та лімітовані витвори мистецтва. Або можна придбати сертифікат, щоб людина сама змогла обрати посуд по душі.

ПРОСТІР, ЯКИЙ НАДИХАЄ

Empire Hall створив ком’юніті однодумців — естетів, що шанують красу, поціновувачів, яким важлива якість, та всіх тих, хто розуміє, що таке справжні фамільні цінності. Саме тому регулярно проводяться пізнавальні та інтерактивні заходи, де можна дізнатися багато нового та отримати незабутні враження.