Шотландія являється домом для справді чарівних краєвидів: від містичних, карколомних ландшафтів нагір’я до яскравої краси Скоттіш-Бордерс —  Шотландії є багато чого подивитися.

Блукаючи захоплюючими краєвидами Шотландії кожен відчує почуття благоговіння та подиву, яке відбере мову. Ми підготували список п’яти найкрасивіших місць Шотландії з пагорбами, високими горами (а скоріше пагорбами) та каскадними водоспадами.

Фейрі Пулс (Fairy Pools), острів Скай

Природний водопад в Глен Бріттл, бассейни котрого мають яскраво-голубий колір і є популярним місцем для пловців, що не бояться холодної води.

Заказник Грей Марс Тейл, Моффата

Хвост Серої Кобили — 60-метровий водопад у вищій долині недалеко від Моффата на півдні Шотландії.

Фінгалова печера (Fingal’s Cave), острів Стафф

Прославлена морська печера глибиною 69 метрів, вибита в скалі морської води, на острові Стаффа. Є стени утворені вертикально стоящими базальтовими колоннами.

Фінніч Глен (Finnich Glen), Стерлінгшир

Коротка крута лощина глибиною до 20 метрів, яка тягнеться на схід від Фінніч-Бридж на автомагістралі A809.

Лускентайрские пески (Luskentyre sands), Остров Харрис

Лускентайрские пески знаходяться на західному побережжі Південного Харриса на Зовнішніх Гебридських островах.

Лускентайр — один із найбільших і красивих пляжів Харріса, названий одним із кращих пляжів Великобританії за версією TripAdvisor Travellers’ Choice Awards. Лускентайр Сендс може похвастатися кілометрами білого піску і потрясающей зелено-голубою водою.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська