Брюс Віліс та Емма Хеммінг цього року відзначають 14-ту річницю весілля. На честь цього дня молода актриса поділилася архівними кадрами, щоби назавжди запам’ятати момент, коли її чоловік був ще здоровий.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«На нашу 10-ту річницю весілля ми вирішили відновити клятви в тому ж місці, де ми сказали «так» ще у 2009 році. Я така щаслива, що ми це зробили. Використовуйте будь-яку можливість, щоб об’єднатися та відсвяткувати з родиною та друзями. Ці моменти та чудові спогади ви можете зберегти на все життя. І ми можемо зберегти ці спогади живими та безпечними для тих, хто, можливо, не здатний», — зазначила Емма.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

У Брюса з його другою дружиною 23-річна різниця у віці, але це не завадило їм створити чудову та міцну родину. Зараз у їхньому житті серйозні випробування та молодій дружині актора нелегко, адже у нього стрімко розвивається деменція.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська